Hledáte ndt technológie, TOFD, ultrazvuk, defektoskopy EPOCH, tloušťkoměry, Phased array, ...?

O NÁS | SLUŽBY | ŠKOLENÍ | KONTAKT
SK EN

vyhledávání


 
 

Společnost NDT TRADE působí v oblasti NDT od roku 2007. Na trhu působíme jako dodavatel defektoskopických přístrojů, systémů a příslušenství pro ultrazvukovou kontrolu, kontrolu vířivými proudy a rozptylovými toky, magnetickou, kapilární a vizuální kontrolu. Nosným dodavatelským programem jsou zařízení pro vizuální kontrolu tj. videoskopy, fibroskopy a boroskopy firmy IT Concepts a ruční spektrometry od firmy BRUKER.
 
Dále nabízíme automatické ultrazvukové kontrolní systémy ScanMaster na bázi nejvyspělejší ultrazvukové techniky. Tyto komplexní systémy jsou používány v širokém spektru průmyslových aplikací jako jsou železniční přeprava, letectví, ocelářství, automobilový průmysl, energetika, petrochemie, plynárenství a mnoho dalších.
 
Dodávané NDT kontrolní systémy se skládají ze standardních ovládacích modulů včetně průmyslové digitální počítačové UT techniky, programového vybavení specifické pro danou kontrolní úlohu, precizního řízením pohybu skeneru pomocí servo-motoru zaručujícího vysokou přesnost.
 
Ve společnosti NDT TRADE klademe důraz na kvalitu všech dodávaných výrobků a služeb v souladu s platnou legislativou. Spokojenost zákazníka stojí v naší společnosti na prvním místě.